Naučili sme sa ako na to, aby sme vám uľahčili prácu.

Využili sme to, čo sme sa za 20 rokov v lesníctve naučili, a pretavili sme to do jedného jednoduchého nástroja na drvenie pňov. Na základe toho sme vyvinuli Dipperfox.

Náš príbeh

Pri práci mimo staveniska, niekedy hlboko v lese, sme si nemohli nevšimnúť, že práca nie vždy prebiehala podľa očakávaní. Niekedy to bolo nepriaznivé počasie alebo ťažký terén, ale väčšinou to boli drobnosti, ktoré spôsobovali meškanie a prekážky, čo v súčte znamenalo obrovské množstvo premárnených hodín, paliva a peňazí.

Pozorovaním a praxou sme sa naučili, že lepšie plánovanie a správne nástroje môžu všetko zmeniť. S trochou inovácie, vynaliezavosti a odhodlania sme sa posunuli na úplne novú úroveň a stali sme sa vývojármi produktov.

A voila - jedna vec viedla k druhej a v roku 2018 sme postavili náš prvý funkčný prototyp drviča pňov. Bol to úspech, pretože po odoslaní na testovanie do spoločnosti vyrábajúcej ťažké stroje sme ho už nikdy nevideli. Jednoducho nám ho odmietli vrátiť. Museli sme preto postaviť nový a lepší prototyp, ktorý nám už tiež nikdy nevrátili.

To nás inšpirovalo k tomu, aby sme spojili naše rodinné zručnosti v oblasti ťažkých zariadení, inžinierstva, výroby a rozvoja podnikania a založili Dipperfox - inovatívnu značku ťažkých zariadení, ktorá spája naše skúsenosti, nápady, vášeň pre efektivitu a trochu bláznovstva.

Všetky oceľové komponenty navrhujeme a vyrábame vo vlastnej továrni, v ktorej nájdete najinteligentnejšie a najrýchlejšie zariadenia na spracovanie ocele, ľudí a líšky na trhu. Náš rodinný podnik sa rozrástol na tím 15 inžinierov, operátorov a špecialistov, ktorí už teraz pracujú na nových produktoch - všetky sú určené na to najlepšie vŕtanie, rezanie, trhanie a drvenie!